• Zafer Mah. Turgut Özal Cad. No:106 Buca/İzmir
 • P.tesi - C.tesi
  8:00 - 19:00
Bizimle İletişime Geçin

0 850 850 1618
0 533 314 1975

close
soğuk hava deposu fiyatları
Haz

Soğuk Hava Deposu Fiyatları

Soğuk Oda Sistemleri

İşletmeler için zorluk oluşturan durumlar; gıdaları gerekli sıcaklıkta muhafaza edebilmek ve muhtemel bozulmaları engelleyebilmektir. Kalabalık gruplara hitap eden işletmeler ve restoranlar için bu açıdan kurtarıcı olan soğuk oda sistemlerinde soğuk hava deposu fiyatları Anka Soğutma kalitesiyle beğeninize sunuluyor. Soğuk hava deposu ya da soğuk oda panelleri olarak da adlandırılan sistemler, -22 / -18 C gibi farklı sıcaklık ayarları ile üretilmektedir. Soğuk oda sayesinde, soğuk tutmak istediğiniz tüm gıdaları hijyenik şekilde muhafaza edebilirsiniz. Farklı büyüklük ve iç hacim seçenekleriyle işletmenizin büyüklüğüne ve ihtiyacına uygun endüstriyel ve sanayi tipi soğuk oda modellerini, soğuk hava deposu fiyatlarını bu kategoride bulabilirsiniz. Kalitesiyle ün salmış markaların soğuk oda sistemi ürünleri nerede satılır diye merak ediyorsanız; doğru adrestesiniz.

Soğuk Oda Fiyatları

Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini ve kaliteli online satışı ilke edinen Anka Soğutma, soğuk hava deposu fiyatları ile de müşterilerini sevindirecek. En çok tavsiye edilen kaliteli markaların ürünlerini, en uygun soğuk hava deposu fiyatları ile bu kategoride güvenle satın alabilirsiniz. Sizleri soğuk oda imalatı yapan firma arayışından kurtaran Anka Soğutma, onlarca farklı model, tasarım ve fonksiyon sunmaktadır. Sağlam ve dayanıklı yapıları sayesinde uzun yıllar boyunca güvenle kullanabileceğiniz soğuk oda sistemleri, temizlik ve hijyen açısından da kullanıcılara kolaylık sağlamaktadır. Aynı gün kargo ve hızlı teslimat gibi olanaklar sunan Anka Soğutma; ürünler, süreç ve satış hakkındaki tüm sorularınız ve soğuk hava deposu fiyatları için de online canlı destek ekibi Whatsapp ile sizlere hizmet vermektedir.

Soğuk hava deposu inşası öncesinde belirlenmesi gereken bazı parametreler vardır. Soğuk hava deposu fiyatları bu parametrelere göre soğuk hava deposunun ihtiyaç duyacağı soğutma kapasitesi ve kullanılacak cihazlar değişkenlik göstermektedir. Bu değişkenlerin yanında soğutmada kullanılacak cihazların ve ekipmanların kalite derecelerine göre fiyatlandırmada farklı değerler karşımıza çıkmaktadır.Sistem ve cihazların uzun yıllar boyunca en yüksek verim ile çalışabilmesi için parametrelerin doğru olarak belirlenmesi gerekir. Aksi takdirde enerji tüketimlerinin artması veya kapasitelerin yetersiz kalması gibi sorunlar ortaya çıkabilir. Soğutma kapasitesinin ve soğuk hava deposu fiyatlarının doğru belirlenmesi için gerekli bazı parametreler:

 •  İstenilen soğuk hava deposunun hangi amaçla kullanılacağı: ön soğutma, serin muhafaza odası, soğuk muhafaza odası, donmuş muhafaza odası, şok dondurma odası vb.
 •  Ürünlerin depolama şartları: İstenilen soğuk hava deposunda hangi ürünlerin depolanacağı baştan kesin olarak belirlenmelidir. Depoya girecek gıda maddelerinin özgül ısısı, donma gizli ısısı, saklama bağıl nemi, içeriğindeki su miktarı vb. değerler
 •  Ürünlerin depoya günlük giriş miktarı
 •  Toplam depolanacak ürün miktarı
 •  Depolanacak ürünlerin ambalaj tipleri: Kasa, karton kutu, yığma, palet üzeri vb.
 •  Soğuk hava deposunun boyutları
 •  Soğuk hava deposunun kurulacağı yer: Mevcut bir yapıya mı ilave edileceği, yoksa tamamen sıfırdan mı yapılacağı
 •  Soğuk hava deposu için gerekli yalıtım kalınlıkları
 •  Depoda kullanılacak kapı tipleri ve kapı boyutları

Hemen fiyat teklifi almak ister misiniz?

Bizlere 0 850 850 1618 veya 0 533 314 1975 hatlarımızdan ulaşabilir ya da online soğuk hava deposu fiyatları öğrenmek için tıklayabilirsiniz.

ArabicEnglishFrenchTurkish