• Zafer Mah. Turgut Özal Cad. No:106 Buca/İzmir
  • P.tesi - C.tesi
    8:00 - 19:00
Bizimle İletişime Geçin

0 850 850 1618
0 533 314 1975

close

Plywood Zemin Paneli

10 mm plywood kullanılmaktadır.

Sacla arasına poliüretan dolgulu üretilmektedir.

Standart üretimimiz üst yüzeyi 10 mm kalınlığında Plywood, alt yüzeyi galvaniz sac arası 40 (+/-2) dansite poliüretan enjekte edilmiş kilitli panellerdir. Oluklu zemin panelleri, duvar/tavan panelleri ile aynı, 7 farklı kalınlıktadır. Oluklu paneller 2000 kg/m2 yayılı yük taşıma kapasiteli olup, ayrıca isteğe bağlı olarak yüzeyde plywood üzerine kaymaz CrNi veya 200 mikron PVC kaplı sac kullanılabilir.

Plywood Zemin Paneli

Özellikler

Üst yüzeyi 10 mm Plywood ve alt yüzeyi Galvaniz Sac arasına 40 (+/- 2) dansite poliüretan enjeksiyonu ile üretilmekte olup genişlik 1130 mm dir. İsteğe bağlı olarak Plywood plaka üzerine PVC veya CrNi Sac uygulama da yapılabilmektedir. Geçme detayının özelliği, eksantrikli kilit sistemi ile panellerin mükemmel yanaşması ve kilitlenmesine olanak verdiği gibi, panellerin sökülüp yeniden montaj yapılmasına imkân sağlamaktadır.

Soğuk oda zeminlerinde kullanılır. 2000 kg / cm² yayılı yük taşıma kapasitesine sahiptir. Panelin üst yüzeyi 10 mm kalınlığında plywood ile oluşturulmuştur. İsteğe bağlı olarak plywood katmanı üzerine kaymaz CrNi veya PVC kaplamalı sac kullanılabilir. Zemin panellerinde kilit sistemi mevcuttur.

Plywood yüzeyli zemin paneli, soğuk hava deposu zeminleri, soğuk oda panelleri fiyatları hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Formu Doldurun

Servisimiz size en kısa sürede ulaşsın.

    ArabicEnglishFrenchTurkish