• Zafer Mah. Turgut Özal Cad. No:106 Buca/İzmir
  • P.tesi - C.tesi
    8:00 - 19:00
Bizimle İletişime Geçin

0 850 850 1618
0 533 314 1975

close

Hizmetlerimize he an ulaşabilirsiniz

Şimdi Hizmetlerimizi Keşfedin

İhtiyacınız olan sistem ile ilgili bilgi almak için hemen bize ulaşabilirsiniz.

  • Servis Hizmetleri
Alt

Sandviç Panel Uygulamaları

Soğuk hava depoların kullanılmak üzere tercih edilen sandviç panel ürünleri, endüstriyel alanda kullanılan seçeneklerdir. 100 mm’den başlayarak 12000 mm’ye kadar uzanan standartlarda üretimleri yapılmaktadır.

Alt

Soğuk Hava Depoları

Çeşitli gıda maddeleri başta olmak üzere medikal ürünler, tıbbi ürünler, kimyevi maddelerin istenilen sıcaklık ve nem değerlerinde muhafaza edilmesini için oluşturulan alanlara soğuk hava depoları denilmektedir.

Alt

Soğuk Hava İzolasyonu

Gıda üreticileri, toptancılar, süpermarketler, hastaneler, ilaç sanayi, sosyal tesisler, endüstriyel yapılar içerisinde soğuk hava depoları çok büyük bir gereklilik olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu alanda soğuk hava depo izolasyonu sağlamak için kullanılan malzemelerin tercih edilen alanlar için uygun olması gereklidir.

Alt

Soğuk Oda İmalatı

Anka Soğutma Olarak Üretmiş Olduğumuz Soğuk Odalarda anahtar teslim soğuk oda uygulamamız ile sizlerin işletmeniz için ihtiyaç ve istekleriniz doğrultusunda en uygun olan alanları değerlendirerek işletmenize özel ölçülerde soğuk oda imalatı / tesisi kurulumu yapıyoruz.

Alt

Otel ve Restoran Soğutma Odaları

Anka Soğutma Otel ve restaurant soğuk oda ve soğuk hava depoları, otel ve restaurant işletmeleri için işletmeye özel ölçülerde soğutma odaları imalatı yapmaktayız.

Alt

Soğutma Cihazları

Soğuk hava depoları ile başarılı şekillerde kullanılan soğutma cihazları, soğutulacak alanın mevcut şartlarına göre tasarlanmaktadır. Bu alan özellikle yük, mimari ve ürün farklılıkları tasarımlarda baz alınmaktadır.

Soğutma Sistemleri Alanında İhtiyacınız Olan Herşey

Soğutma Sistemleri Alanında İhtiyacınız Olan Herşey

Hemen bizimle iletişime geçin

Hemen bizimle iletişime geçin

0 (850) 850 16 18

Sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Soğutma Sistemleri & Cihazları Alanında Herşey:

ArabicEnglishFrenchTurkish