• Zafer Mah. Turgut Özal Cad. No:106 Buca/İzmir
  • P.tesi - C.tesi
    8:00 - 19:00
Bizimle İletişime Geçin

0 850 850 1618
0 533 314 1975

close

Soğutma Cihazları

Img

            Soğuk hava depoları ile başarılı şekillerde kullanılan soğutma cihazları, soğutulacak alanın mevcut şartlarına göre tasarlanmaktadır. Bu alan özellikle yük, mimari ve ürün farklılıkları tasarımlarda baz alınmaktadır. Dış ünite kısımları dış taraftaki atmosfer şartlarına dayanıklılık gösterecek şekilde üretilmektedir. Dış ünite özellikleri arasında kolay açılıp kapanan kapaklarda bulunmaktadır.

            Genel olarak soğutma cihazları de- frost kontrollü ya da tam otomatik olarak üretilmektedir. Uzaktan kumanda panelleri bulunmakta ve dijital sistemlere sahip olan bu cihazlar istenilen sıcaklığın oluşması için sıcaklığa set çekebilir. Aynı zamanda mikto proses kontrollü olan parametreleri ile de bu sıcaklık değerlerinin kontrolü mümkün olmaktadır. Kullanım alanına göre farklı cihazlar bulunmaktadır. Endüstriyel mutfak ürünleri içerisinde bu alanda ihtiyaç duyulan ürünlere yer verilmektedir. Manyetik fırın kilitleri, su tahliye vanası, endüstriyel buzdolapları, inox kapı ve aksesuarları ve çekmece kızakları bu kategori altında tercih edilebilecek ürünler arasında yer almaktadır.

            Bunların yanında frigofirik grubu içerisinde de kapalı kasa ekipmanları bulunmaktadır.  Endüstriyel soğutma cihazları arasında ise ısı bariyerli pervaz grupları, soğuk oda rafları, sürgülü kasa grubu, soğuk oda kilitleri, menteşe, sürgülü kapı grupları gibi pek çok ürün seçeneğinin bulunduğu görülmektedir. En çok ihtiyaç olan soğutma makineleri arasında ise endüstriyel buzdolabı ürünleri bulunmaktadır. Buzdolabı kapıları, yan klitler, fan çember grubu gibi ürün grupları ile soğuk hava depoları istenilen verimi sağlayan alanlara dönüşecektir. Cihaz modellerine göre kompresör, akışkan, beslenme ve soğutma kabı değerleri değişmektedir. endüstriyel soğutma sistemleri fiyatları

soğutma cihazları hakkında ve soğutma cihazları fiyatları bilgisi için mail veya telefon ile irtibata geçebilirsiniz.

ArabicEnglishFrenchTurkish