• Zafer Mah. Turgut Özal Cad. No:106 Buca/İzmir
  • P.tesi - C.tesi
    8:00 - 19:00
Bizimle İletişime Geçin

0 850 850 1618
0 533 314 1975

close

Sandviç Panel Uygulamaları

Img

Soğuk hava depoların kullanılmak üzere tercih edilen sandviç panel ürünleri, endüstriyel alanda kullanılan seçeneklerdir. 100 mm’den başlayarak 12000 mm’ye kadar uzanan standartlarda üretimleri yapılmaktadır. Kalınlık olarak kullanım alanına göre 50 mm’den başlayan ürünler 200 mm kalınlığa kadar ulaşabilmektedir. Paneller genel itibari ile poliüretan, ekzantrik, yüzey kaplaması şeklinde üç adet ana malzemelerden oluşmaktadır. Yüzey kaplamalarda çeşitlilik bulunmaktadır. Bu da ürün portföyünün zengin olmasını sağlamaktadır.

Panel kalınlığına göre ısı geçirgenliği ve tavanda tek parça geçilebilecek açıklık değer aralığı değişecektir. Tercih edilen sandviç panel ürünleri ile sağlıklı ve hijyenik ortamlar oluşturmaktadır. Besinlerin doğallıklarının bozulmasına izin vermeyen bu sistemler, tazeliklerinin korunmasına da yardımcı olacaktır. Bu panel sistemleri mükemmel izolasyon özellikleri oluşturmaktadır. Soğuk Oda Paneli genel olarak yalıtım materyallerinden oluşmaktadır. Hastaneler, laboratuvarlar, süpermarketleri toptancılar gibi pek çok sektör temsilcinin tercih ettiği bu paneller sayesinde ısı yalıtımı sağlanacak ve sağladığı faydanın yanında enerji tasarrufu da elde etmenize olanak tanınacaktır.

            Bu alanda sandviç panel ürünleri teknik nitelikleri arasında montaj kolaylığı ve dayanıklılıkta yer almaktadır. Soğuk hava Panelleri iç kısımlarında kullanılan polyester ya da galvaniz saç yüzeyler dış kısımlarda da bulunmaktadır. Endüstriyel tip düz sandviç panellerin yanı sıra oluklu sandviç panel modelleri de farklı kullanım alanları için tercih edilebilmektedir. Düz modeller daha çok hijyen gerektiren mekanlarda tercih edilmekte, oluklu modellerde ise çift geçmeli özellikleri ile sızdırmazlık sağlanmaktadır.

Sandviç panel fiyatları verebilmemiz için sandviç panel ölçülerini bize bildirmeniz gerekmektedir sandviç panel fiyatları yaptıracağınız yerin büyüklüğüne göre sandviç panel fiyatları değişebilir bu yüzden size en sağlıklı sandviç panel fiyatı verebilmemiz için sandviç panel ölçülerinizi bilmemiz gerekir sandviç panel fiyatı almak için telefon ile irtibata geçebilirsiniz veya mail yoluyla detaylı bilgi alabilirsiniz.

ArabicEnglishFrenchTurkish