• Zafer Mah. Turgut Özal Cad. No:106 Buca/İzmir
  • P.tesi - C.tesi
    8:00 - 19:00
Bizimle İletişime Geçin

0 850 850 1618
0 533 314 1975

close

Anka Soğutma Hakkında

Anka Soğutma, 30 yıllık deneyim ve birikimi ile birçok farklı sektörde faaliyet gösteren müşterilerine hesaplı ve kaliteli çözümler sunmayı benimsemiştir. Endüstriyel soğutma sistemleri sahasında yaptığı atılımlar ve yeni teknoloji geliştirmeye yaptığı yatırımlarla da teknolojiyi yakından takip eden bir firma olduğunu kanıtlamıştır.

Müşteri memnuniyeti merkezli çalışmalarıyla güvenilir ve saygın bir firma olarak her gün büyümeye devam etmektedir. Ana hedefi ihtiyaçlarınızı karşılamak olan firmamız, değişen şartlara uyum sağlayarak, her geçen gün yüksek teknolojimizin gerektirdiği birikimle ürün ve hizmet ağını yenilemekte, geniş ürün portföyüyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Değişimi, gelişimi ve kurumsallaşmayı ön planda tutan bir yapıya sahip olan Anka Soğutma, tecrübeli ve eğitimli kadrosu ile konusunda uzmanlaşmış, çözüm odaklı ve güvenilir bir firma olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Çalışma prensibi olarak hizmet ve kaliteyi benimseyen Anka Soğutma sizlere; soğuk oda depoları, soğuk hava deposu panelleri, soğuk odalar için izolasyon kapıları, stoklu panel satışı, soğuk depo aksesuarları, istediğiniz ölçülerde hızlı ve kaliteli üretim gibi konularda hizmet vermektedir.

Uzmanlarımız bugün yardıma hazır!

Bizim avantajlarımız!

Soğutma Hizmetleri, tasarım/inşa, mühendislik, inşaat, devreye alma, çalıştırma ve bakım dahil olmak üzere sizlere eksiksiz bir dizi yüksek kaliteli hizmet ve ürün sunuyoruz.

7/24 Arıza Yardım

Ücretsiz Keşif

Uygun Fiyat Garantisi

Profesyonel Destek

Hızlı ve GüvenilirTeslimat

İhtiyacınız Olan Hizmetler

İhtiyacınız olan tüm sistemleri kurmaya hazırız. Sizler için en uygun olan ürün ve sistemi belirliyoruz. Maliyetlerinizi en düşük seviyelere çekebilmek için uygun projeler hazırlıyoruz. Alanında uzman ekibimiz ile her zaman yanınızdayız.

Şirketimizin Misyonu & Vizyonu

Şirket Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda onlara en gelişmiş teknolojileri kullanarak uygun çözümleri sunan Anka soğutma, portföyünde bulunan ürün gurupları kapsamında kaliteli üretim, sağlam altyapı, ekonomik fiyat, sunmayı amaç edinmiş bir firma olarak, etik değerlerden taviz vermeden, sektörde hizmet alanına giren her konuda İnsana ve yaşam kalitesine saygısını yitirmeden, en iyi olma misyonunu benimsemiştir.

Şirket Vizyonumuz

Soğutma sanayinin önde gelen ismi, sektöre yeni bir soluk getiren Anka soğutma sistemleri olarak; iç pazarda lider konumumuzu sürdürürken, araştırma ve geliştirmeye ayırdığımız kaynaklarımızı artırarak akılcı, ilkeli ve sorumlu tutumumuzla, soğutma sektörünün ihtiyaçlarına cevap verebilecek, küresel pazarda da aranan güvenilir ve her yeniliğin öncüsü olan bir firma olarak yolumuza devam etmek hedefimiz, mühendisliği kurumun merkezine koyarak, kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini esas alan hizmetler sunmak prensibimizdir.

Ürünlerimiz Hakkında
Soğutma Sistemleri Hakkında Bilgi Alın

Ürünlerimiz Hakkında
Soğutma Sistemleri Hakkında Bilgi Alın

Bize ulaşın; teknisyenlerimiz ihtiyaçlarınızı çözmenize yardımcı olmaya hazır.

Bize ulaşın; teknisyenlerimiz ihtiyaçlarınızı çözmenize yardımcı olmaya hazır.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Yaptığımız her şeyde kaliteye bağlıyız. İşimizin kalitesi, ustalığımızda ve tecrübemizde yatmaktadır. Teknisyenlerimiz yaptıkları işle gurur duyan uzmanlardır. Müşterilerimiz memnun olana kadar biz memnun değiliz.

Kalite, aşağıdakiler dahil, işimizin her bölümünü etkiler:

  • Kaliteli Ürünler
  • Kaliteli Enerji Sistemleri
  • Kaliteli Teknisyenler
  • Kaliteli Tesisatlar
  • Kaliteli Servis & Hizmetler
ArabicEnglishFrenchTurkish